Käisin täna üle pika aja raamatupoes vaatamas, mis uut müügil on. Sedakorda siis külastasin Rahva Raamatu poodi Viru keskuses.
Meeldiva üllatusena avastasin, et ka mitmed Kiyosaki raamatud, küll Inglise keelsed, olid ka seal müügil. Seega kui keegi tunneb huvi Kiyosaki teiste raamatute vastu (Cashflow Quadrant, Guide to Investing, Retire Young Retire Rich, Rich Dad's Prophecy, Rich Dad's Escape From The Rat Race olid need mida nägin Rahva Raamatus müügil) siis on neid võimalik ka siit samast Eestist osta :-)
Lühidalt iga raamatu sisust...


Cashflow Quadrant
Kiyosaki Rich Dad seeria teine raamat. Tutvustab inimeste jagunemist neljaks: töötajad, väikeettevõtja (kus inimene on sisuliselt oma töökoha omanik), äri omanik (kus inimesele kuulub sisuliselt süsteem, mis toimib ka ilma tema enda kohalolekuta), investor. Raamat selgitab nende nelja erineva tüübi erinevusi ning mõttemaailma mis neid iseloomustab.

Guide to Investing
Rich Dad seeria kolmas raamat. Tutvustab ja selgitab B-I kolmnurga olemust (sellest on ka siin päevikus juttu olnud varem -> otsi arhiivist). On teejuhiks investeerimismaailma...

Retire Young Retire Rich
Rich Dad seeria viies raamat. Võtab kokku neli esimest raamatut ning kajastab põhjalikumat kuidas Robert Kiyosaki ise jõudis niikaugele, et võis sisuliselt pensionile jääda s.t. tema passiivne sissetulek oli nii suur, et see kattis tema jooksvad kulud.

Rich Dad's Prophecy
Raamat, mis räägib saabuvast Maailma suurimast börsi ja kinnisvara krahhist. Tasub lugeda... mulle tundub sealne argumentatsioon vähemalt loogiline. Abiks teada ja arvestada infoga, sest see saabuv krahh mõjutab meie kõigi elu -> parem siis selleks juba valmistuda.

Rich Dad's Escape From The Rat Race
Sisuliselt Rikas isa, vaene isa koomiksi versioon. Abiks vaadata kuidas sama sõnumit annab ka koomiksina esitada :-p