Septembrini on jäänud veel vaid ca 20 päeva ning selleks ajaks hakab ka suvi lõppema.

2010 aasta suvi on olnud minu jaoks ühelt poolt sisukas ning teisalt võimaldanud ka küllaldaselt puhkamist.

Suvi algas minu jaoks Robert Kiyosaki ja Kim Kiyosaki Tallinna külastusega. Nendega kaasas olid veel Ken McElroy (kinnisvara) ja Tom Wheelwright (raamatupidamine ja maksud). Need 3 päeva mil nad Tallinnas olid juhtusid olema ilma poolest väga ilusad. Seetõttu sain ka hiljuti Robert Kiyosakilt tänukaardi, kus ta ütles, et viibis Tallinnas justkui muinasjutus. :-) Ega nad palju mujale jõudnudki kui kohtumistele Rich Dad fännidega ja Tallinna vanalinna, mis tõesti jätab muinasjutulise mälestuse.

Mõni päev hiljem läksin aga juba Ameerika Ühendriikidesse, kus 2 nädalat viibisin idarannikul (New York, Washington DC ja Miami). Selle jooksul osalesin mõnel huvitaval koolitusel ning kohtusin inimestega, kes olid seotud varem ametlike CASHFLOW klubidega. Linnad olid ilusad ning mul on heameel, et lõpuks õnnestus siis ka USA pealinnas ära käia.

Järgnevad 2 nädalat aga viibisin Scottsdales, kus on Rich Dad peakontor ning Blair Singer'i ettevõtte SalesPartners peakontor. Osalesin Blair Singeri 2-päevasel Sales and Leadership koolitusel koos Roland Tokko'ga. Väga sisutihe koolitus kust sai palju kohe rakendatavaid teadmisi ning oskusi. Oktoobris on meil aga plaanis minna juba Blair Singeri pikemale, 7-päevasele, koolitusele, mis koosneb 2-päevasest koolitusest (sama kus me juba osalesime, kuid tahame sealsete praktiliste harjutuste tõttu veelkord osaleda) ning 5-päevasest jätkukoolitusest. Samuti oleme alustanud protsessi Blair Singeri frantsiisi SalesPartners siia regiooni toomiseks... SalesPartners (eesti keeles müügipartnerid) tegutsevad ettevõtete partneritena ning aitavad neil kasvatada müügitulemusi ning arendada meeskonda läbi aukoodeksi ning teiste võimaluste. Kui SalesPartners tegevusest huvitatud, siis võta ühendust.

Tagasiteel Los Angeles'i kust väljus meie lend sõitsime läbi Suure Kanjoni äärest, Las Vegasest ning tutvusime öise Hollywoodi ning teiste Los Angelese eeslinnadega.

Juuli on suures osas möödunud CASHFLOW 101 eestikeelse lauamängu viimaste ettevalmistustega... nüüd on failid valmis ning lähiajal algab tootmine Poolas. Mäng ise jõuab eestikeelsena müüki seega septembri lõpuks.

Samuti on ettevalmistamisel nii mõndagi muud seoses Rich Dad tegevustega Eestis, kuid sellest juba siis kui on õige aeg :-)

Järgmisel nädalal aga alustame taas Mandrake CASHFLOW klubi tegevusega. Ootan juba huviga. Pole isegi juba juuni algusest CASHFLOW mänginud.

Kohtumiseni!