CASHFLOW klubi Mandrake liidrid16. märtsil alustan uut CASHFLOW klubi Tallinnas. Seekord teeme seda meeskonnana :-) Registreeru www.cashflow.ee

Pole juba mõnda aega ühtegi avalikku CASHFLOW klubi läbi viinud (erandiks oli eelmisel nädalal TTÜs toimunu), kuid ootamine on end ära tasunud... nüüd alustame seda võimsamalt ning meeskonnana. Seega enam ei sõltu klubi toimumine / mitte toimumine ainult minust.

Kes kuuluvad meeskonda ja miks?

Klubi hakkavad vedama (pildil vasakult paremale) Roland Tokko, Peeter Pärtel (mina), Siim Rull ja Romet Preismann. 

Meid kõiki ühendab koolitus Äri käivitamise koostöögrupp. Olen seda koolitust läbi viinud alates eelmise aasta juunist. Iga koolitus on kestnud 4 kuud mille jooksul oleme kohtunud kahel õhtul nädalas ning arendanud oma teadmisi ettevõtlusest, investeerimisest jne jne

Meil on ka teine ühine huvi - kõigist varaklassidest (väärtpaberid, kinnisvara, ettevõtlus ja maavarad) huvitab meid enim just ettevõtlus ehk oma ettevõtete ehitamine. Nagu Robert Kiyosaki ütleb, siis ettevõtlus nõuab kõige kõrgemat finantsilist IQd ja meie oleme enda oma kasvatamas jõudsalt.

Hoolimata sellest, kas Sa oled varem CASHFLOWd mänginud või pole sellest veel üldse kuulnud (sellest on juttu raamatus Rikas isa, vaene isa), siis oled oodatud 16. märtsi üritusele. Lisainfot leiad www.cashflow.ee Seal saad ka registreeruda.

Kohtumiseni CASHFLOW klubis!