Väikse hääle taltsutamineKirjastasin hiljuti raamatu "Väikse hääle" taltsutamine ja nüüd on see lõpuks jõudnud ka raamatupoodide lettidele :-)

Selle raamatu autor, Blair Singer, ütleb ise raamatu kohta järgnevat:

"Väike hääl" elab selles lühikeses 15 sentimeetrises vahemikus Sinu parema ja Sinu vasaku kõrva vahel. Äge on aga see, et Sa võid õppida seda taltsutama 30 sekundiga või kiiremini ja elada erakordset elu. "See raamat toob Sinuni populaarsed mõtted enesearendamisest ning viib Sind tegutsema kasutades reaalselt toimivaid, kohe kasutatavaid tehnikaid, mis aitavad Sul teha tähendusrikkaid muutusi oma elus - otsekohe."

Kuigi ma pole mingi neutraalne pool selle raamatu kohta arvamust avaldama, siis julgen ikkagi öelda, et see on väga hea raamat, kui soovid õppida ära tundma neid mõtteid, mis Sind igapäevelus tagasi hoiavad ja ei lase edu saavutada. See on ka hea raamat neile, kes tegelikult ei viitsi eriti lugeda - siis saad alustada raamatu teisest osast, kust leiad 21 tehnikat, igaüks ca 2 lehel kirjas, mida saad teha, et edu säilitada, edu saavutada või kuidas ebaeduga hakkama saada.

Raamatu esimest peatükki saad lugeda ka tasuta: Väikse hääle taltsutamine

Avalda mõtteid raamatust kommentaarina... samuti võid küsida kirjastamise protsessi ja ärilise poole kohta. Ühtteist olen valmis siia lahti kirjutama. Nüüd aga palun astu sammud Apollo poole ja osta see raamat ära - nii ehk saame ka üheskoos selle raamatu nädala TOPi :-)