2009 üleminek 2010sse

2009 hakkab läbi saama... ning see veebipäevik on viimastel kuudel unarusse jäänud...

Kuniks mõtlen kas ja kuidas jätkata veebipäevikuga on mul Sulle kaks küsimust, millele saad kommentaarina vastata:

  • Mida kasulikku oled Sina sellest veebipäevikust enda jaoks leidnud?
  • Mille kohta sooviksid 2010 aastal lugeda?
    • Siia vastuseks võid kirjutada ka küsimusi, millele Sa arvad, et võiksin osata vastata.

Lisan siis ka lühidalt sellest, millega olen paari viimase kuu jooksul tegelenud...

Suurem osa energiast on läinud Äri käivitamise koostöögrupp nimelise koolituse läbiviimisele. Ma olen ülirahul, et sellise 4-kuulise koolituse ette võtsin, sest olen nüüdseks ka enda missiooni saanud sõnastatud... samuti on seda teinud mitmed osalejad. Kaasosalejatelt saadud tagasiside on aga hindamatu väärtusega. Nagu missioon sai paika on kõik elus muutunud kuidagi lihtsamaks... lihtsam on öelda JAH õigetele asjadele ja EI kõigele muule.

Uue tegevusena alustasin Cowboy Exchange nimeliste vahetuskogunemiste läbiviimist. Need toimusid detsembris igal kolmapäeval ning jätkan nendega jaanuaris. Lühidalt on tegemist kogunemisega mille raames on võimalik kindlate reeglite järgi vahetada asju ja teenuseid teiste osalejatega.

Uuel aastal alustan ka uue CASHFLOW klubide formaadi järgi klubi läbiviimist neljapäeviti. Klubis on uus aspekt osalejate unistuste kirjapanek ning tugi nende elluviimisel. Uus on ka kohvipausi ning materjalide väljatrüki lisandumine. Samuti on sellel klubil igakuine liikmemaks.