Gun ShowKäisin pühapäeval relvamessil Phoenixis. Ma pole elu see varem niivõrd palju relvi näinud... ühes messihallis oli ka arvatavasti rohkem relvi kui Eestis üldse kokku... lisaks jalutasid messil ringi inimesed, kes pakkusid müügiks oma relvi. Seda pidi nimetatama Private Sale. Maksta saab sulas ning relva saab vastu ilma igasuguste lisaküsimusteta. Relvapoed, kes messil olid, peavad siiski küsima isikut tõendavat dokumenti ja USA kodanikuks olemine on ka vajalik.

Messil käisin koos Robert Kiyosaki ja Kelly Ritchie ning veel kahe inimesega. Robert viskas nalja, et ma võin endale ka vabalt relva osta kui tahan. Njah, osta ju võib aga mis sellega peale hakata - seda ma ei suutnud välja mõelda. Ainuke, mis messil tegelikult huvitas oli erinevate müntide müüjad... ehk seal messil oli ka igasugu muud kraami väljas - relvi oli küll kordades rohkem.

Huvitav oli näha Roberti teadlikust relvade teemal - nagu ikka otsis ta täiendust oma kollektsiooni. Seekord midagi ostmist väärivat ta ei leidnud aga oli näha, et mitmed relvamüüjad teadsid teda ja tema neid isiklikult.

Relvamüüjatega suheldes selgus ka see, et neil läheb äri väga hästi sel aastal. Väga paljud inimesed ostavad endale relva praegusel ajal siin. Robert rääkis, et uurib kuidas müük läheb sellepärast, et aru saada mis inimeste peades toimub... praeguse järgi valmistutaks justkui sõjaks (relvamüügi koguseid arvesse võttes). 

Kahjuks pilte ei olnud lubatud messialal teha :-(