BaltikumViimastel nädalatel olen saanud korduvalt telefonikõnesid ja e-maile mida saab kokku võtta lühidalt: Kuidas ma saaksin osa sinu ärist endale?

Väga huvitav ja meeldiv on selliseid kõnesid ja e-maile saada. Samas ei tea need inimesed millest nad tükki endale soovivad... Kuidas ma saan kedagi väga tõsiselt võtta kui ma tean, et see inimene ei tea mida ta küsib?!? Samas ma kuulan kõiki ettepanekuid suure huviga. Ja eks need inimesed tahavad ka täpsemalt teada millega tegemist.

Äri millest tükki soovitakse on Rich Dad's Franchise Baltikumile ehk piirkonna taseme frantsiis, mille ostsin koos ühe äripartneriga selle aasta juuni lõpus.

Ma ei saa öelda, et siin puudub võimalus - sest on võimalik, et vajan kahe aasta pärast juurde investorit kui minu prooviperiood läbi saab ja ma pean selle piirkonna eest täiendavalt maksma, et siis juba päris frantsiisilepingule üle minna. Kuid...

Minu selge prioriteet partnerite valiku osas saab olema järgnev:
- kõigepealt need inimesed, kes on ostnud selleks ajaks kohaliku taseme frantsiisi ja enda tõsiseltvõetavust selles osas tõestanud;
- kui eelnevate investeeringutest ei piisa, siis pakun võimalust sellel ajal tegutsevatele ametlike CASHFLOW klubide juhtidele;
- kui ka nende investeeringutest ei piisa (mis on ebatõenäoline), siis saavad võimaluse aktiivsemad ametlike CASHFLOW klubide liikmed.

Selline teema siis Rich Dad frantsiisiga - kui Sulle pakub huvi kuidas saada kohaliku taseme frantsiisi või asutada ametlik CASHFLOW klubi, siis võta ühendust. Vastan heameelega. E-mail on peeter@sigma.ee ja telefon 56 458 673.