CASHFLOW mängimine 24.07.2008Robert Kiyosaki ja Kim Kiyosaki lõid aastal 1996 lauamängu CASHFLOW, mis võimaldab inimestel teineteisele õpetada seda kuidas oravrattast välja saada - kõigepealt lauamängus, seejärel päris elus.

Eestis püstitati eelmisel neljapäeval uus rekord - samaaegselt samas ruumis mängis CASHFLOW lauamängu 53 inimest.

Üle maailma tegutseb tuhandeid mitteametlikke CASHFLOW klubisid ning mõnikümmend ametlikku CASHFLOW klubi. Klubi, milles rekord püstitati, alustas tegevust 2004.ndal aastal, kui asutaja, Peeter Pärtel, ostis endale CASHFLOW 101 lauamängu ning asus otsima inimesi kellega mängida. Tänaseks on klubi e-maili listis üle 400 inimese ning keskmiselt osaleb ühel mängimisüritusel 30 kuni 40 inimest. CASHFLOW mängimine toimub igal nädalal Tallinnas. Praeguseks kohtumiskohaks on hotell Susi konverentsiruum Lokaal Roheline Ämblik.

Osalejatele on mängimine CASHFLOW klubis tasuta. Tuleb tulla kohale ja olla aktiivne. Eelteadmisi pole vaja, sest klubi toimib põhimõttel inimesed õpetavad inimesi ehk juba kogenud mängijad õpetavad uusi mängijaid. Samuti ei tea kunagi kas sinuga samas lauas istub inimene, kes reaalelus on juba oravrattast väljas või keegi, kes on reaalelus suurtes võlgades - õppida on neilt kõigilt.

Kui soovid teada, mis kell ja mis päeval mängimine toimub, siis liitu klubi maililistiga aadressil: http://red.sigma.ee
Listi saadetakse iga nädal kutse vastava nädala mängule.