VõrkturundusVahest on vaja arvamuse muutmiseks mingit tugevamat jõudu... minu puhul oli vaja selleks, et muudaksin oma suhtumist ja arvamust võrkturustuse kohapealt seda, et Robert Kiyosaki isiklikult selgitaks mida positiivset on võrkturustusest leida.

See selgitus leidis aset 28nda juuni õhtul Rich Dad Franchise koolituse after partyl. See õhtu ja vestlus oli hetk, mil minu varasemad seisukohad, mida olen korduvalt avaldanud ka siin veebipäevikus, hakkasid tunduma mitte nii väga õiged :-/ Võin öelda, et minu peas hakkas toimuma üks võitlus vana ja uue arusaama vahel... ning kahtlus / kõhklus... alateadvuse vastutöötamine sellele, mida Robert rääkis jne jne.

Kaks olulisemat muutust mis minujaoks on toimunud sellest vestlusest alates...

1) Võrkturundusfirmad aitavad läbi viia muutusi neis osalevate inimeste elus, muutusi mida need inimesed ise soovivad.
Varasemalt piirdus minu arusaam sellega, et neid inimesi lihtsalt lollitatakse ja kasutatakse ära. Robert aitas mul mõista, et see pole enamasti nii. Inimesed ise soovivad muutusi ning mentorlus ja/või tugisüsteem võrkturundusfirmas aitab neid muutusi läbi viia.

2) Müügimudel kus inimesed liidetakse oma veebikeskkonda ja võimaldatakse neil seeläbi lihtsalt tooteid tellida on mõistlik.
Varasemalt tundus mulle, et enamik võrkturundusfirmasid teenib peamiselt uute "lollide" võrku liitmisel ja liitumistasu küsimisel. Alles nüüd hakkasin mõistma, et tegelikult hoiab selline müügistrateegia ettevõtte kulud madalal ning muudab klientidel tellimise mugavaks ja igal ajal tehtavaks. Müügistrateegia, kui ma sellest õigesti aru saan, on siis selles, et inimesed liidetakse võrku ja õpetatakse neile kuidas nad saavad ise asju tellida (ehk nii, et neile ei pea otseselt müüma). Edasi on vaja vähem inimtegevust, mida loetakse iga ettevõtte suurimaks kuluks. Klient teeb ise osa tööst ära tutvudes toodetega ning pannes kokku tellimuse müüja firma koduleheküljel.

Igatahes olen avatum võrkturundusega seotu suhtes... kui keegi soovib veel minu teadmisi selle kohapealt täiendada, siis loen sellest heameelega selle postituse kommentaaridest.