Miks?
Statistikaameti kogumik "Naised ja mehed 2006":
Peamine surmapõhjus vanurieas on nii meestel kui naistel südame isheemiatõbi ja peaajuveresoonte haigused. Naised elavad keskmiselt kümme aastat kauem kui mehed. Üle 65-aastastest vaesuses elavatest inimestest on naisi peaaegu kaks korda rohkem kui mehi.

Ehk te elate kauem, kuid vaesuses. (Kui uskuda statistikat.) Samas seis on ka USAs ning sellest on kirjutanud ka Robert Kiyosaki oma raamatutes... see on ka üks (peamine!) põhjus, miks Kim Kiyosaki kirjutas raamatu "RichWomen".

Kust alustada? Lugemine on kindlasti abiks... lugege raha ja finantsasjade kohta. Sest üks kord oma elus peate te nagunii sellega tegelema hakkama, sest suure tõenäosusega sureb teie abikaasa kümmekond aastat enne teid... ja need viimased kümme aastat tuleb ka elada.

Teine tegevus, mida julgelt soovitan: Tulge mängima Cashflow lauamängu! See lauamäng õpetab väga palju finantside kohta, alates sellest, mis vahe on varal ja kohustusel... kuni selleni kuidas oravrattast väljuda. Selleks, et teada saada kus Cashflow lauamängu vaadata saab, registreeru aadressil: http://red.sigma.ee.

NB! Järgmine mäng toimub 2. märts algusega kell 18:00! (Kinnitus ja kutse tulevad esmaspäeval red.sigma.ee's registreerunutele.)