Juba mõnda aega tagasi rääkisin EBS (Estonian Business School) tegevdirektorile Peeter Kross'ile Cashflow lauamängust. Kolmapäeval siis sattusime uuesti sellest rääkima ja ta arvas, et Cashflow mängimine võiks olla ilusti üks osa Junior Managment Schoolist (keskkoolinoortele mõeldud programm, et tutvustada neile EBS ülikooli). Läksime siis koos EBSi turundusosakonda, kus sai asja tuum lühidalt ära seletatud ning vastukaja oli positiivne...
Siis turundajad mõtlesid ja jõudsid neljapäevaks järeldusele, et EI lauamäng ikka eraldi iseseisvalt ei sobi sellesse programmi. Lauamäng ja finantsid jne - liiga igav ja liiga vähe... peab midagi veel olema või jääb ära.
nujah, õnneks ma lugesin EBSi turundusosakonnast saadetud maili alles õhtul ehk liiga hilja :-p Enne olin jõudnud juba ühe teise õppejõuga sealt turundusest läbi käia ja saime räägitud, et see Cashflow 101 mängimine toimub ühe teise teema lisana... päeval ma ei saanudki aru nende, turundajate, tõrksast suhtumisest aga alles õhtul maile lugedes siis selgus, et nad olid saatnud hommikul mulle maili, et Cashflow 101 pole huvitav tegevus.

Müstika... nii need head asjad käest ära lastakse... seekord siis mitte, vähemalt veel mitte.


Igaks juhuks kirjutan siia lõppu veel vastuse küsimusele, miks ma selle Cashflow lauamänguga tegelen kui see mulle raha sisse ei too?

Sest minu jaoks on oluline ja tähendusrikas Rich Dad missioon: "to elevate the financial well-being of humanity".
Tõlkes see tähendaks siis: Rich Dad missiooniks on tõsta inimkonna rahanduslikku heaolu.
Ehk siis lühidalt - õpetada inimestele kuidas rahaga ümber käia... ma näen enda ümber nii palju rumalust ja lollust, eriti just rahaga ümberkäimise osas, et ma lihtsalt tunnen, et pean jagama seda, mida tean. See ongi põhjus, miks ma korraldan Cashflow mänguõhtuid, miks räägin sellest EBSis ja mujal...