müstika... keegi pole mind varem ähvardanud Tarbijakaitsega. Ammu pole keegi minu peale ka niivõrd pahane olnud kui täna üks inimene mulle saadetud e-mailis...
Probleem ise paistab mulle järgmine: Mõni aeg tagasi sai richdad.com'ist tehtud tellimus. Selle tellimuse saamine venis... mitu kuud venis - kunagi varem pole mul niivõrd kaua läinud aega, et sealt asjad kätte saada. OK, asjad jõudsid siiski lõpuks kohale. Aga mõni asi on vist transpordi käigus kannatada saanud... kuigi hetkel ma ei saa aru, kuidas see võimalik on, sest pakend oli igati korralik ja välimus paistis terve. Samuti uurisin teistelt inimestelt, kes samuti mängud tellisid - ka neil oli kõik korras.
Eriti aga häirib mind selle e-maili ebaviisakas ja ähvardav toon... nagu teada (või siis nüüd saab teatavaks) ei võta ma midagi vahelt selle tellimuse vahendamise eest. Lihtsalt nii on odavam tellida (koos), sest saab jagada transpordi ja tollivormistuskulusid ning lisaks on mul võimalus saada soodustus richdad.com internetipoest, mis samuti jõuab siin asju tellinutele.
Seega olen sügavalt üllatunud ja häiritud sellisest käitumisest...

Samas, ettevõtjana, peaksin ma olema teadlik ja võtma rahulikult selliseid asju. Ikka kusagil midagi valesti pakitakse või ebakorrektselt. Eriti kuna need RichDad asjad on toodetud Hong Kong'is siis nende kvaliteet võib täiesti kõikuda (hoolimata kvaliteedikontrollist).

"Nali" on muidu selles, et see ebaviisakas inimene ostis need asjad endaga seotud firmale s.t. Tarbijakaitse isegi parima tahtmise juures ei tegeleks meievahelise tehinguga. Niipalju olen siis vähemalt teadlik, kuid ähvardamine häirib ikkagi...

Eks püüan kohtuda selle inimesega ja vaadata üle need mängud... mis nendega siis lahti on. Aga nii sellele konkreetsele inimesele kui ka sulle lugeja: Sa ei taha minuga tüli norida ilma asjata, sest ma kirjutan sellest siia. Ja siit leiab sinu nime üles iga otsingumootor s.t. sul tekib sellest probleeme.
Üks juhtum on juba ka olnud: üks inimene, kes varastas minu isa firmast asju seal töötades, sai kunagi siia koos pildi ja isikuandmetega üles pandud. Tulemus: järgneva paari kuu jooksul jäi ta ilma kusagil viiest töökohast selle pärast, et tema nime peale otsingus avanes minu veebipäevik vastava infoga. Kuna ma pole pahatahtlik inimene, siis eemaldasin selle postituse - kuid ka siis kulus veel ligi kuu, et seda infot ei näitaks enam ka otsingumootorid. Hea veel, et see postitus veebiarhiivi (näiteks: www.arhive.org) ei sattunud, siis ei saakski seda enam kunagi eemaldada.