Archives

You are currently viewing archive for March 2010
Teema: Ettevõtlus

Eelmise nädala müügi põhjal on "Väikse hääle" taltsutamine jõudnud Rahva Raamatus Eneseabi TOP4'ndaks ja kõikide raamatute müügitopis Rahva Raamatus on see raamat 79ndal kohal.

Kui Sa pole veel jõudnud seda raamatut lugeda, siis parim aeg alustada on nüüd ja kiireim koht selleks on www.vaikehääl.com, kus on väljas raamatu I peatükk ja seda täiesti tasuta.

Miks ma sellest raamatust siin kirjutan korduvalt?

Sest see on esimene raamat, mille on kirjastas minu ja Valli ühine kirjastus LOOGILINE.

Kui saan järgmisel kuul esimesed müüginumbrid poodidest, siis panen ka need kirja siia. 

Teema: CASHFLOW

CASHFLOW klubi Mandrake liidrid16. märtsil alustan uut CASHFLOW klubi Tallinnas. Seekord teeme seda meeskonnana :-) Registreeru www.cashflow.ee

Pole juba mõnda aega ühtegi avalikku CASHFLOW klubi läbi viinud (erandiks oli eelmisel nädalal TTÜs toimunu), kuid ootamine on end ära tasunud... nüüd alustame seda võimsamalt ning meeskonnana. Seega enam ei sõltu klubi toimumine / mitte toimumine ainult minust.

Kes kuuluvad meeskonda ja miks?

Klubi hakkavad vedama (pildil vasakult paremale) Roland Tokko, Peeter Pärtel (mina), Siim Rull ja Romet Preismann. 

Meid kõiki ühendab koolitus Äri käivitamise koostöögrupp. Olen seda koolitust läbi viinud alates eelmise aasta juunist. Iga koolitus on kestnud 4 kuud mille jooksul oleme kohtunud kahel õhtul nädalas ning arendanud oma teadmisi ettevõtlusest, investeerimisest jne jne

Meil on ka teine ühine huvi - kõigist varaklassidest (väärtpaberid, kinnisvara, ettevõtlus ja maavarad) huvitab meid enim just ettevõtlus ehk oma ettevõtete ehitamine. Nagu Robert Kiyosaki ütleb, siis ettevõtlus nõuab kõige kõrgemat finantsilist IQd ja meie oleme enda oma kasvatamas jõudsalt.

Hoolimata sellest, kas Sa oled varem CASHFLOWd mänginud või pole sellest veel üldse kuulnud (sellest on juttu raamatus Rikas isa, vaene isa), siis oled oodatud 16. märtsi üritusele. Lisainfot leiad www.cashflow.ee Seal saad ka registreeruda.

Kohtumiseni CASHFLOW klubis! 

Väikse hääle taltsutamine (08.03.2010 00:01)

Teema: Ettevõtlus

Väikse hääle taltsutamineKirjastasin hiljuti raamatu "Väikse hääle" taltsutamine ja nüüd on see lõpuks jõudnud ka raamatupoodide lettidele :-)

Selle raamatu autor, Blair Singer, ütleb ise raamatu kohta järgnevat:

"Väike hääl" elab selles lühikeses 15 sentimeetrises vahemikus Sinu parema ja Sinu vasaku kõrva vahel. Äge on aga see, et Sa võid õppida seda taltsutama 30 sekundiga või kiiremini ja elada erakordset elu. "See raamat toob Sinuni populaarsed mõtted enesearendamisest ning viib Sind tegutsema kasutades reaalselt toimivaid, kohe kasutatavaid tehnikaid, mis aitavad Sul teha tähendusrikkaid muutusi oma elus - otsekohe."

Kuigi ma pole mingi neutraalne pool selle raamatu kohta arvamust avaldama, siis julgen ikkagi öelda, et see on väga hea raamat, kui soovid õppida ära tundma neid mõtteid, mis Sind igapäevelus tagasi hoiavad ja ei lase edu saavutada. See on ka hea raamat neile, kes tegelikult ei viitsi eriti lugeda - siis saad alustada raamatu teisest osast, kust leiad 21 tehnikat, igaüks ca 2 lehel kirjas, mida saad teha, et edu säilitada, edu saavutada või kuidas ebaeduga hakkama saada.

Raamatu esimest peatükki saad lugeda ka tasuta: Väikse hääle taltsutamine

Avalda mõtteid raamatust kommentaarina... samuti võid küsida kirjastamise protsessi ja ärilise poole kohta. Ühtteist olen valmis siia lahti kirjutama. Nüüd aga palun astu sammud Apollo poole ja osta see raamat ära - nii ehk saame ka üheskoos selle raamatu nädala TOPi :-)